lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Ас Баскет - КК Младост
(63957) 14.12.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Ас Баскет
88
КК Младост
77
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.12.2019
13:20:00
Кнегиња Милица
Марко Шошкић, Огњен Ћурчић. Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5