lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Слодес - КК Беко
(63958) 13.12.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Слодес
54
КК Беко
76
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
13.12.2019
13:20:00
Хала Слодес
Павле Шипка, Немања Видаковић. Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5