lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Младост - КК Слодес
(63961) 21.12.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК Младост
78
КК Слодес
54
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.12.2019
11:20:00
Хала Пинки
Драган Јаковљевић, Милош Прица. Делегат: Дарко Димитријевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5