lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК ИБЦ - КК Беовук 72
(63963) 23.12.2019
Јуниори/Квалитетна лига
КК ИБЦ
72
КК Беовук 72
85
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
23.12.2019
21:40:00
Вељко Дугошевић
Немања Гојовић, Филип Конатар. Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5