lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Младост - КК Беко
(63978) 25.01.2020
Јуниори/Квалитетна лига
КК Младост
70
КК Беко
92
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.01.2020
17:20:00
МОЦ Змај
Петар Јанковић, Дејан Живковић. Делегат: Стеван Радић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5