lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК ИБЦ - КК Житко Баскет
(63980) 30.01.2020
Јуниори/Квалитетна лига
КК ИБЦ
58
КК Житко Баскет
70
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.01.2020
21:40:00
Вељко Дугошевић
Немања Радовић, Стеван Рашинац. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5