lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Беко - КК Земун
(63984) 19.02.2020
Јуниори/Квалитетна лига
КК Беко
75
КК Земун
73
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.02.2020
21:20:00
Нова хала (Падинска Скела)
Немања Кривокућа, Филип Конатар. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5