lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Еко Спорт - КК Младост
(63989) 11.03.2020
Јуниори/Квалитетна лига
КК Еко Спорт
68
КК Младост
57
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.03.2020
20:15:00
Балон Мајдан
Милош Јоксимовић, Дејан Живковић. Делегат: Јован Михаиловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5