lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Беовук 72 - КК Слодес
(63994) 11.03.2020
Јуниори/Квалитетна лига
КК Беовук 72
56
КК Слодес
55
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.03.2020
21:40:00
Вук Караџић
Немања Гојовић, Филип Конатар. Делегат: Зоран Нинков

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5