lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Беко - КК Жарково
(63996) 29.02.2020
Јуниори/Квалитетна лига
КК Беко
71
КК Жарково
78
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
29.02.2020
13:00:00
Нова хала (Падинска Скела)
Душан Марчетић, Александар Јовановски. Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5