lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Слодес - КК Ас Баскет
(63998) 01.03.2020
Јуниори/Квалитетна лига
КК Слодес
72
КК Ас Баскет
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.03.2020
12:20:00
Хала Слодес
Александар Бошковић, Марија Ћирић. Делегат: Светлана Миладинов

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5