lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Риверс БМ - КК Еко Спорт
(64598) 01.12.2019
Омладинци/Регионална лига
КК Риверс БМ
67
КК Еко Спорт
47
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.12.2019
16:20:00
Хала Визура
Драган Јаковљевић, Немања Пајић. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5