lat|eng
Насловна > Резултати
ОМЛАДИНЦИ/Регионална лига
1.КК Борац Земун541391:3079
2.КК Беко440370:2248
3.КК Слодес532347:3098
4.КК Беовук 72440322:1838
5.КК Церак523278:3037
6.КК Риверс БМ523353:3577
7.КК Еко Спорт523295:3027
8.ОКК Београд514298:4086
9.КК Барајево514312:4596
10.КК Младост514280:3946
64601 КК Беко : ОКК Београд 96 : 33
08.12.2019
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Павле Шипка, Лазар Костић, Делегат: Александар Тодоровић
64602 КК Борац Земун : КК Барајево 100 : 57
07.12.2019
13:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Никола Младеновић, Никола Ђокић, Делегат: Предраг Ђикановић
64603 КК Церак : КК Беовук 72 49 : 86
08.12.2019
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Саша Крсмановић, Предраг Несторовић, Делегат: Никола Шошкић
64604 КК Еко Спорт : КК Слодес 66 : 76
08.12.2019
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Стеван Гуџулић, Александар Петровић, Делегат: Никола Томић
64605 КК Младост : КК Риверс БМ 57 : 87
08.12.2019
11:45
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Филип Младеновић, Огњен Дабић, Делегат: Слободан Каличанин
64581 КК Беовук 72 : ОКК Београд 84 : 53
10.11.2019
13:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
Саша Крсмановић, Лазар Костић, Делегат: Никола Шошкић
64582 КК Барајево : КК Слодес 60 : 92
10.11.2019
12:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Никола Младеновић, Филип Младеновић, Делегат: Никола Томић
64583 КК Беко : КК Риверс БМ 94 : 69
10.11.2019
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Небојша Перовић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Тодоровић
64584 КК Борац Земун : КК Младост 98 : 59
10.11.2019
12:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Каличанин
64585 КК Церак : КК Еко Спорт 52 : 44
13.11.2019
21:10
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Милош Прица, Лука Максимовић, Делегат: Предраг Ђикановић
64586 КК Беовук 72 : КК Барајево 90 : 40
17.11.2019
13:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
Петар Димић, Александар Петровић, Делегат: Слободан Павлица
64587 КК Младост : КК Церак 61 : 59
17.11.2019
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Немања Кривокућа, Лука Максимовић, Делегат: Милан Тодоровић
64588 КК Риверс БМ : КК Борац Земун 74 : 85
16.11.2019
15:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић, Делегат: Урош Чукић
64589 КК Слодес : КК Беко 68 : 72
15.11.2019
13:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Драган Јаковљевић, Павле Цветић, Делегат: Никола Шошкић
64590 ОКК Београд : КК Еко Спорт 61 : 70
17.11.2019
15:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Марко Перовић, Стеван Гуџулић, Делегат: Ђорђе Илић
64591 КК Барајево : ОКК Београд 101 : 69
25.11.2019
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Никола Томић
64592 КК Беко : КК Беовук 72
01.01.2019
Антоније Луковић, Александар Петровић, Делегат: Слободан Каличанин
64593 КК Борац Земун : КК Слодес 67 : 55
25.11.2019
20:20
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Саша Крсмановић, Никола Ђокић, Делегат: Предраг Ђикановић
64594 КК Церак : КК Риверс БМ 74 : 56
24.11.2019
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Стеван Гуџулић, Лазар Костић, Делегат: Никола Шошкић
64595 КК Еко Спорт : КК Младост 68 : 46
24.11.2019
16:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Огњен Дабић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Тодоровић
64596 КК Беовук 72 : КК Борац Земун 62 : 41
02.12.2019
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Павлица
64597 КК Барајево : КК Беко 54 : 108
03.12.2019
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Марко Перовић, Небојша Перовић, Делегат: Урош Чукић
64598 КК Риверс БМ : КК Еко Спорт 67 : 47
01.12.2019
16:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Драган Јаковљевић, Немања Пајић, Делегат: Милан Тодоровић
64599 КК Слодес : КК Церак 56 : 44
01.12.2019
11:15
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Ђурђић, Милош Прица, Делегат: Слободан Тодоровић
64600 ОКК Београд : КК Младост 82 : 57
02.12.2019
21:45
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Петар Димић, Антоније Луковић, Делегат: Ђорђе Илић
64601 КК Беко : ОКК Београд 96 : 33
08.12.2019
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Павле Шипка, Лазар Костић, Делегат: Александар Тодоровић
64602 КК Борац Земун : КК Барајево 100 : 57
07.12.2019
13:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Никола Младеновић, Никола Ђокић, Делегат: Предраг Ђикановић
64603 КК Церак : КК Беовук 72 49 : 86
08.12.2019
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Саша Крсмановић, Предраг Несторовић, Делегат: Никола Шошкић
64604 КК Еко Спорт : КК Слодес 66 : 76
08.12.2019
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Стеван Гуџулић, Александар Петровић, Делегат: Никола Томић
64605 КК Младост : КК Риверс БМ 57 : 87
08.12.2019
11:45
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Филип Младеновић, Огњен Дабић, Делегат: Слободан Каличанин