lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Риверс БМ - КК Слодес
(64615) 22.12.2019
Омладинци/Регионална лига
КК Риверс БМ
94
КК Слодес
85
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.12.2019
12:30:00
Хала Визура
Немања Пајић, Павле Цветић. Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5