lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Риверс БМ - КК Церак
(64638) 01.03.2020
Омладинци/Регионална лига
КК Риверс БМ
80
КК Церак
58
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.03.2020
13:20:00
Хала Визура
Немања Пајић, Милош Ђурђић. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5