lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Слодес - КК Борац Земун
(64639) 01.03.2020
Омладинци/Регионална лига
КК Слодес
51
КК Борац Земун
52
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.03.2020
14:00:00
Хала Слодес
Милош Прица, Петар Димић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5