lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   ОКК Београд - КК Риверс БМ
(64610) 15.12.2019
Омладинци/Регионална лига
ОКК Београд
64
КК Риверс БМ
77
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.12.2019
10:15:00
Хала Радивој Кораћ
Небојша Перовић, Марија Ћирић. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5