lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Слодес - КК Беко
(64589) 15.11.2019
Омладинци/Регионална лига
КК Слодес
68
КК Беко
72
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.11.2019
13:00:00
Хала Слодес
Драган Јаковљевић, Павле Цветић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5