lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Беовук 72 - КК Барајево
(64586) 17.11.2019
Омладинци/Регионална лига
КК Беовук 72
90
КК Барајево
40
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.11.2019
13:20:00
Спортска гимназија (Стари Град)
Петар Димић, Александар Петровић. Делегат: Слободан Павлица

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5