lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Риверс БМ - КК Младост
(64648) 14.03.2020
Омладинци/Регионална лига
КК Риверс БМ
76
КК Младост
53
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.03.2020
17:40:00
Хала Визура
Саша Крсмановић, Небојша Перовић. Делегат: Слободан Павлица

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5