lat|eng
Насловна   >   Омладинци/Регионална лига   >   КК Еко Спорт - КК Риверс БМ
(64644) 06.03.2020
Омладинци/Регионална лига
КК Еко Спорт
76
КК Риверс БМ
61
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
06.03.2020
21:45:00
Балон Мајдан
Драган Јаковљевић, Предраг Несторовић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5