lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига   >   БКК Раднички - КК Беостајл
(65488) 07.12.2019
Јуниори/2. лига
БКК Раднички
79
КК Беостајл
34
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.12.2019
15:10:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5