lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/2. лига
1.КК Победник 011981655:49517
2.КК Сава963657:62615
3.БКК Раднички862498:46414
4.ОКК Београд954620:58614
5.КК Торлак862660:50314
6.КК Партизан НИС 2954644:64014
7.КК Колеџ Београд945631:60213
8.КК Визура945672:63613
9.КК Колубара ЛА 2003945688:69613
10.КК Умка Џез927512:65411
11.КК Беостарс 05927544:62811
12.КК Беостајл918506:75710
65517 КК Визура : КК Умка Џез
26.01.2020
10:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65518 КК Беостајл : КК Колеџ Београд
26.01.2020
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65519 КК Победник 011 : КК Колубара ЛА 2003
25.01.2020
11:20
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65520 БКК Раднички : КК Сава
26.01.2020
12:10
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65521 ОКК Београд : КК Беостарс 05
25.01.2020
14:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65522 КК Торлак : КК Партизан НИС 2
01.01.2020
65463 КК Визура : КК Торлак 75 : 87
10.11.2019
10:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65464 КК Беостајл : КК Партизан НИС 2 68 : 77
15.11.2019
21:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65465 КК Победник 011 : КК Умка Џез 75 : 35
09.11.2019
11:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65466 БКК Раднички : КК Колеџ Београд 55 : 86
14.11.2019
20:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65467 ОКК Београд : КК Колубара ЛА 2003 80 : 77
09.11.2019
13:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65468 КК Беостарс 05 : КК Сава 49 : 53
10.11.2019
13:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65469 КК Визура : КК Беостајл 102 : 50
17.11.2019
12:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65470 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беостарс 05 87 : 80
17.11.2019
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65471 КК Колеџ Београд : ОКК Београд 57 : 47
18.11.2019
19:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65472 КК Умка Џез : БКК Раднички 56 : 62
16.11.2019
15:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
65473 КК Партизан НИС 2 : КК Победник 011 86 : 87
19.11.2019
21:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65474 КК Торлак : КК Сава 79 : 82
17.11.2019
12:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65475 КК Беостајл : КК Торлак 39 : 101
24.11.2019
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65476 КК Победник 011 : КК Визура 69 : 57
24.11.2019
18:15
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65477 БКК Раднички : КК Партизан НИС 2 55 : 49
24.11.2019
10:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65478 ОКК Београд : КК Умка Џез 83 : 47
24.11.2019
10:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65479 КК Беостарс 05 : КК Колеџ Београд 58 : 54
23.11.2019
19:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
65480 КК Сава : КК Колубара ЛА 2003 77 : 66
24.11.2019
14:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65481 КК Визура : БКК Раднички 52 : 63
05.12.2019
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65482 КК Беостајл : КК Победник 011 45 : 81
04.12.2019
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65483 КК Колеџ Београд : КК Сава 62 : 65
30.11.2019
11:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65484 КК Умка Џез : КК Беостарс 05 57 : 49
01.12.2019
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
65485 КК Партизан НИС 2 : ОКК Београд 68 : 76
01.12.2019
17:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65486 КК Торлак : КК Колубара ЛА 2003 82 : 64
01.12.2019
12:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65487 КК Победник 011 : КК Торлак 55 : 51
10.12.2019
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65488 БКК Раднички : КК Беостајл 79 : 34
07.12.2019
15:10
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65489 ОКК Београд : КК Визура 80 : 76
07.12.2019
14:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65490 КК Беостарс 05 : КК Партизан НИС 2 73 : 78
07.12.2019
19:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
65491 КК Сава : КК Умка Џез 85 : 64
08.12.2019
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65492 КК Колубара ЛА 2003 : КК Колеџ Београд 90 : 79
08.12.2019
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65493 КК Визура : КК Беостарс 05 78 : 60
15.12.2019
20:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65494 КК Беостајл : ОКК Београд 64 : 89
14.12.2019
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65495 КК Победник 011 : БКК Раднички 72 : 50
18.12.2019
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65496 КК Умка Џез : КК Колубара ЛА 2003 74 : 57
14.12.2019
16:30
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
65497 КК Партизан НИС 2 : КК Сава 70 : 61
15.12.2019
17:15
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65498 КК Торлак : КК Колеџ Београд 88 : 67
15.12.2019
12:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65499 БКК Раднички : КК Торлак
65500 ОКК Београд : КК Победник 011 60 : 65
21.12.2019
15:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65501 КК Беостарс 05 : КК Беостајл 70 : 56
21.12.2019
19:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
65502 КК Сава : КК Визура 82 : 84
21.12.2019
14:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65503 КК Колубара ЛА 2003 : КК Партизан НИС 2 106 : 77
22.12.2019
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65504 КК Колеџ Београд : КК Умка Џез 83 : 61
21.12.2019
11:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65505 КК Визура : КК Колубара ЛА 2003 83 : 65
12.01.2020
19:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65506 КК Беостајл : КК Сава 86 : 82
11.01.2020
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65507 КК Победник 011 : КК Беостарс 05 85 : 41
11.01.2020
11:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65508 БКК Раднички : ОКК Београд 54 : 51
12.01.2020
14:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65509 КК Партизан НИС 2 : КК Колеџ Београд 73 : 63
12.01.2020
11:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65510 КК Торлак : КК Умка Џез 94 : 67
12.01.2020
16:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65511 ОКК Београд : КК Торлак 54 : 78
17.01.2020
20:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65512 КК Беостарс 05 : БКК Раднички 64 : 80
18.01.2020
19:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
65513 КК Сава : КК Победник 011 70 : 66
18.01.2020
10:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
65514 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беостајл 76 : 64
19.01.2020
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65515 КК Колеџ Београд : КК Визура 80 : 65
22.01.2020
20:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65516 КК Умка Џез : КК Партизан НИС 2 51 : 66
19.01.2020
20:30
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65517 КК Визура : КК Умка Џез
26.01.2020
10:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65518 КК Беостајл : КК Колеџ Београд
26.01.2020
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65519 КК Победник 011 : КК Колубара ЛА 2003
25.01.2020
11:20
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65520 БКК Раднички : КК Сава
26.01.2020
12:10
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65521 ОКК Београд : КК Беостарс 05
25.01.2020
14:15
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65522 КК Торлак : КК Партизан НИС 2
01.01.2020