lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига   >   БКК Раднички - ОКК Београд
(65508) 12.01.2020
Јуниори/2. лига
БКК Раднички
54
ОКК Београд
51
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.01.2020
14:30:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5