lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига   >   КК Умка Џез - КК Беостајл
(65527) 22.02.2020
Јуниори/2. лига
КК Умка Џез
69
КК Беостајл
50
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.02.2020
15:15:00
Милош Црњански
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5