lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига   >   КК Беостарс 05 - КК Беостајл
(65501) 21.12.2019
Јуниори/2. лига
КК Беостарс 05
70
КК Беостајл
56
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.12.2019
19:00:00
Балон Мајдан
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5