lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига   >   КК Визура - КК Беостарс 05
(65493) 15.12.2019
Јуниори/2. лига
КК Визура
78
КК Беостарс 05
60
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.12.2019
20:30:00
Хала Визура Спорт
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5