lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар Суперлига   >   КК Астра - КК Сава БТЦ
(67491) 25.02.2020
Сениори/2.МРЛ Центар Суперлига
КК Астра
88
КК Сава БТЦ
55
(26:13, 19:9, 24:19, 19:14)
25.02.2020
13:30:00
Хала Визура Спорт
Филип Конатар, Петар Јанкулоски. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5