lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар Суперлига   >   КК Младеновац - КК Победник 011
(67494) 24.02.2020
Сениори/2.МРЛ Центар Суперлига
КК Младеновац
65
КК Победник 011
97
(6:18, 21:22, 15:29, 23:28)
24.02.2020
21:30:00
Спортски центар (Младеновац)
Милош Лукић, Дејан Живковић. Делегат: Милена Главан

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5