lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар Суперлига   >   КК Абба (Барич) - КК Младеновац
(67496) 01.01.2020
Сениори/2.МРЛ Центар Суперлига
КК Абба (Барич)
0
КК Младеновац
0
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.01.2020
00:00:00
Није дефинисано
Петар Јанковић, Михајло Гаврилоски. Делегат: Небојша Лазаревић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5