lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар Плеј-аут   >   КК Мондо Баскет - КК Веба Баскет
(67548) 23.02.2020
Сениори/2.МРЛ Центар Плеј-аут
КК Мондо Баскет
92
КК Веба Баскет
71
(22:22, 18:16, 27:17, 25:16)
23.02.2020
18:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Александар Јовановски, Стефан Дојчиновић. Делегат: Борко Павловић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5