lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар Плеј-аут   >   КК Барајево Бамби - ШКК Звездара
(67550) 21.02.2020
Сениори/2.МРЛ Центар Плеј-аут
КК Барајево Бамби
82
ШКК Звездара
60
(19:9, 24:19, 29:17, 10:15)
21.02.2020
21:25:00
Балон средње школе (Барајево)
Петар Милановић, Марко Вукчевић. Делегат: Александар Вранеш

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5