lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б   >   КК Барајево Бамби - КК ИБЦ
(67930) 13.12.2020
Сениори/2.МРЛ Центар - Група Б
КК Барајево Бамби
61
КК ИБЦ
102
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
13.12.2020
20:30:00
Павле Поповић (Вранић)
Дејан Живковић, Страхиња Стаменковић. Делегат: Љиљана Перуничић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5