lat|eng
Насловна > Резултати
ОМЛАДИНЦИ/Регионална лига
1.КК Борча550453:34210
2.КК Борац Земун440300:2538
3.КК Баск440268:2368
4.КК Слодес523361:3127
5.ОКК Београд422274:2956
6.КК Церак514287:3436
7.КК Еко Спорт505318:3975
8.КК Астра312151:1814
9.КК Младеновац303203:2563
55605 КК Младеновац : КК Борац Земун
20.12.2017
21:15
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
55606 КК Астра : КК Слодес
20.12.2017
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
55607 КК Баск : КК Борча
16.12.2017
19:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
55608 КК Церак : ОКК Београд
16.12.2017
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
КК Еко Спорт - слободна екипа
55631 КК Астра : КК Церак 49 : 39
15.11.2017
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Боривоје Ружић, Небојша Перовић, Делегат: Предраг Ђикановић
55632 КК Баск : КК Еко Спорт 75 : 69
10.11.2017
12:20
Балон Баск ( Булевар Војводе Мишића 24)
Саша Крсмановић, Марко Шошкић, Делегат: Слободан Тодоровић
55633 КК Борча : ОКК Београд 86 : 68
11.11.2017
19:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Данило Петковић, Павле Шипка, Делегат: Миодраг Цветковић
55634 КК Слодес : КК Борац Земун 63 : 65
11.11.2017
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Дамир Дујаковић, Марко Перовић, Делегат: Милан Тодоровић
КК Младеновац - слободна екипа
55625 КК Младеновац : КК Астра
01.01.2017
Милош Димитријевић, Марко Шошкић, Делегат: Никола Шошкић
55626 ОКК Београд : КК Слодес 74 : 69
20.11.2017
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Боривоје Ружић, Дамир Дујаковић, Делегат: Слободан Тодоровић
55627 КК Еко Спорт : КК Борча 74 : 98
21.11.2017
18:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Слободан Стефановић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Никола Томић
55628 КК Церак : КК Баск 57 : 68
19.11.2017
16:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Душан Марчетић, Лука Максимовић, Делегат: Милан Тодоровић
КК Борац Земун - слободна екипа
55621 КК Баск : КК Младеновац 72 : 65
22.11.2017
16:20
Балон Баск ( Булевар Војводе Мишића 24)
Саша Крсмановић, Петар Милановић, Делегат: Ђорђе Илић
55622 КК Борча : КК Церак 94 : 71
25.11.2017
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Дамир Дујаковић, Стеван Гуџулић, Делегат: Милан Кумбара
55623 КК Слодес : КК Еко Спорт 73 : 48
26.11.2017
12:40
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Марко Перовић, Небојша Перовић, Делегат: Братислав Димић
55624 КК Борац Земун : ОКК Београд 78 : 64
26.11.2017
12:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
Данило Петковић, Павле Шипка, Делегат: Зоран Ружић
КК Астра - слободна екипа
55615 КК Младеновац : КК Борча 72 : 86
02.12.2017
16:20
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Дамир Дујаковић, Марко Перовић, Делегат: Урош Чукић
55616 КК Астра : КК Баск 45 : 53
06.12.2017
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Данило Петковић, Марко Шошкић, Делегат: Предраг Ђикановић
55617 КК Еко Спорт : КК Борац Земун 65 : 83
05.12.2017
18:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Боривоје Ружић, Лука Максимовић, Делегат: Зоран Божовић
55618 КК Церак : КК Слодес 59 : 58
02.12.2017
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
Милош З. Димитријевић, Петар Милановић, Делегат: Милан Тодоровић
ОКК Београд - слободна екипа
55611 КК Борча : КК Астра 89 : 57
09.12.2017
17:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Данило Петковић, Петар Милановић, Делегат: Никола Шошкић
55612 КК Слодес : КК Младеновац 98 : 66
09.12.2017
13:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош Ђурђић, Милош Прица, Делегат: Никола Томић
55613 КК Борац Земун : КК Церак 74 : 61
09.12.2017
12:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
Немања Пајић, Небојша Перовић, Делегат: Предраг Ђикановић
55614 ОКК Београд : КК Еко Спорт 68 : 62
11.12.2017
21:40
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Боривоје Ружић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Зоран Ружић
КК Баск - слободна екипа
55605 КК Младеновац : КК Борац Земун
20.12.2017
21:15
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
55606 КК Астра : КК Слодес
20.12.2017
20:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
55607 КК Баск : КК Борча
16.12.2017
19:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
55608 КК Церак : ОКК Београд
16.12.2017
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
КК Еко Спорт - слободна екипа