lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 2
1.КК Мондо Баскет 2222021588:111942
2.КК ББ Баскет (Младеновац)221931837:111341
3.КК Визура 3221751412:117339
4.КК Борац Земун221661476:122538
5.КК Див Баскет221571527:114837
6.КК Нови Београд 7 - 22211111287:142333
7.КК Церак 22210121111:116132
8.КК Земун Фитофармација 4229131284:137231
9.КК Абба (Барич)226161292:158028
10.КК Кнежевац Кијево226161073:151528
11.БКК Раднички 222220985:136324
12.КК Беокош 22121959:163923
59715 КК Визура 3 : КК Беокош 51 : 40
15.11.2018
20:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
59716 КК Борац Земун : КК Кнежевац Кијево 81 : 57
10.11.2018
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
59717 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Нови Београд 7 - 2 95 : 66
10.11.2018
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
59718 КК Див Баскет : КК Абба (Барич) 70 : 47
11.11.2018
13:20
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
59719 БКК Раднички 2 : КК Земун Фитофармација 4 42 : 58
12.11.2018
14:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
59720 КК Церак 2 : КК Мондо Баскет 2 53 : 72
10.11.2018
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
59721 КК Визура 3 : КК Борац Земун 70 : 65
18.11.2018
10:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59722 КК Земун Фитофармација 4 : КК Церак 2 41 : 43
18.11.2018
14:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59723 КК Абба (Барич) : БКК Раднички 2 47 : 46
17.11.2018
16:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
59724 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Див Баскет 42 : 85
19.11.2018
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
59725 КК Кнежевац Кијево : КК ББ Баскет (Младеновац) 33 : 74
18.11.2018
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
59726 КК Беокош : КК Мондо Баскет 2 52 : 77
16.11.2018
20:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
59727 КК Борац Земун : КК Беокош 87 : 37
24.11.2018
11:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
59728 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Визура 3 80 : 62
25.11.2018
18:00
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
59729 КК Див Баскет : КК Кнежевац Кијево 75 : 52
25.11.2018
16:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
59730 БКК Раднички 2 : КК Нови Београд 7 - 2 39 : 50
24.11.2018
16:15
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
59731 КК Церак 2 : КК Абба (Барич) 44 : 50
25.11.2018
16:55
14. Октобар ( Гочка 40)
59732 КК Мондо Баскет 2 : КК Земун Фитофармација 4 65 : 51
25.11.2018
13:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
59733 КК Визура 3 : КК Див Баскет 65 : 51
01.12.2018
20:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59734 КК Борац Земун : КК ББ Баскет (Младеновац) 64 : 44
02.12.2018
12:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
59735 КК Абба (Барич) : КК Мондо Баскет 2 57 : 77
02.12.2018
19:20
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
59736 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Церак 2 43 : 38
01.12.2018
15:00
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
59737 КК Кнежевац Кијево : БКК Раднички 2 46 : 41
01.12.2018
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
59738 КК Беокош : КК Земун Фитофармација 4 37 : 67
30.11.2018
21:20
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
59739 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Беокош 101 : 40
09.12.2018
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
59740 КК Див Баскет : КК Борац Земун 70 : 43
09.12.2018
17:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
59741 БКК Раднички 2 : КК Визура 3 44 : 51
08.12.2018
16:15
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
59742 КК Церак 2 : КК Кнежевац Кијево 54 : 49
09.12.2018
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
59743 КК Мондо Баскет 2 : КК Нови Београд 7 - 2 81 : 40
09.12.2018
12:00
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
59744 КК Земун Фитофармација 4 : КК Абба (Барич) 78 : 75
09.12.2018
14:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59745 КК Визура 3 : КК Церак 2 55 : 44
17.12.2018
21:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59746 КК Борац Земун : БКК Раднички 2 49 : 29
16.12.2018
12:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
59747 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Див Баскет 95 : 53
15.12.2018
16:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
59748 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Земун Фитофармација 4 70 : 60
16.12.2018
15:20
Спортски центар 11. Април ( Аутопут за Загреб 2)
59749 КК Кнежевац Кијево : КК Мондо Баскет 2 34 : 79
27.01.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
59750 КК Беокош : КК Абба (Барич) 52 : 68
14.12.2018
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
59751 КК Див Баскет : КК Беокош 150 : 39
23.12.2018
18:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
59752 БКК Раднички 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 44 : 83
23.12.2018
16:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
59753 КК Церак 2 : КК Борац Земун 48 : 55
23.12.2018
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
59754 КК Мондо Баскет 2 : КК Визура 3 62 : 61
22.12.2018
12:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
59755 КК Земун Фитофармација 4 : КК Кнежевац Кијево 61 : 49
23.12.2018
11:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
59756 КК Абба (Барич) : КК Нови Београд 7 - 2 46 : 79
23.12.2018
19:20
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
59757 КК Визура 3 : КК Земун Фитофармација 4 69 : 51
12.01.2019
15:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59758 КК Борац Земун : КК Мондо Баскет 2 58 : 52
12.01.2019
12:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
59759 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Церак 2 76 : 41
13.01.2019
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
59760 КК Див Баскет : БКК Раднички 2 85 : 25
13.01.2019
16:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
59761 КК Кнежевац Кијево : КК Абба (Барич) 65 : 47
12.01.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
59762 КК Беокош : КК Нови Београд 7 - 2 59 : 62
14.01.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
59763 БКК Раднички 2 : КК Беокош 65 : 52
19.01.2019
17:40
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
59764 КК Церак 2 : КК Див Баскет 46 : 42
19.01.2019
17:50
14. Октобар ( Гочка 40)
59765 КК Мондо Баскет 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 70 : 50
23.01.2019
21:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
59766 КК Земун Фитофармација 4 : КК Борац Земун 41 : 49
22.01.2019
21:30
Сутјеска ( Задругарска 1)
59767 КК Абба (Барич) : КК Визура 3 50 : 54
19.01.2019
18:20
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
59768 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Кнежевац Кијево 77 : 32
19.01.2019
14:50
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
59769 КК Визура 3 : КК Нови Београд 7 - 2 72 : 54
27.01.2019
13:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59770 КК Борац Земун : КК Абба (Барич) 89 : 68
02.02.2019
13:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
59771 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Земун Фитофармација 4 118 : 55
17.02.2019
17:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
59772 КК Див Баскет : КК Мондо Баскет 2 61 : 71
17.02.2019
20:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
59773 БКК Раднички 2 : КК Церак 2 27 : 43
26.01.2019
17:40
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
59774 КК Беокош : КК Кнежевац Кијево 34 : 43
28.01.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
59775 КК Церак 2 : КК Беокош 78 : 32
24.02.2019
18:15
14. Октобар ( Гочка 40)
59776 КК Мондо Баскет 2 : БКК Раднички 2 57 : 53
24.02.2019
19:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
59777 КК Земун Фитофармација 4 : КК Див Баскет 32 : 54
24.02.2019
11:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
59778 КК Абба (Барич) : КК ББ Баскет (Младеновац) 66 : 119
23.02.2019
18:20
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
59779 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Борац Земун 48 : 75
22.02.2019
19:10
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
59780 КК Кнежевац Кијево : КК Визура 3 43 : 73
21.04.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
59781 КК Мондо Баскет 2 : КК Церак 2 88 : 57
02.03.2019
19:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
59782 КК Земун Фитофармација 4 : БКК Раднички 2 74 : 64
03.03.2019
11:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
59783 КК Абба (Барич) : КК Див Баскет 42 : 64
02.03.2019
11:45
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
59784 КК Нови Београд 7 - 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 32 : 78
02.03.2019
13:00
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
59785 КК Кнежевац Кијево : КК Борац Земун 53 : 52
03.03.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
59786 КК Беокош : КК Визура 3 20 : 82
04.03.2019
21:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59787 КК Борац Земун : КК Визура 3 58 : 65
10.03.2019
11:45
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
59788 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Кнежевац Кијево 138 : 34
09.03.2019
14:00
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
59789 КК Див Баскет : КК Нови Београд 7 - 2 75 : 63
10.03.2019
19:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
59790 БКК Раднички 2 : КК Абба (Барич) 51 : 52
09.03.2019
17:40
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
59791 КК Церак 2 : КК Земун Фитофармација 4 48 : 45
09.03.2019
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
59792 КК Мондо Баскет 2 : КК Беокош 88 : 40
10.03.2019
13:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
59793 КК Визура 3 : КК ББ Баскет (Младеновац) 53 : 70
16.03.2019
12:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59794 КК Земун Фитофармација 4 : КК Мондо Баскет 2 37 : 81
17.03.2019
15:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
59795 КК Абба (Барич) : КК Церак 2 47 : 62
17.03.2019
11:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
59796 КК Нови Београд 7 - 2 : БКК Раднички 2 82 : 73
16.03.2019
11:30
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
59797 КК Кнежевац Кијево : КК Див Баскет 47 : 65
16.03.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
59798 КК Беокош : КК Борац Земун 47 : 80
18.03.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
59799 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Борац Земун 86 : 61
24.03.2019
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
59800 КК Див Баскет : КК Визура 3 66 : 47
24.03.2019
18:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
59801 БКК Раднички 2 : КК Кнежевац Кијево 49 : 62
26.03.2019
21:45
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
59802 КК Церак 2 : КК Нови Београд 7 - 2 51 : 54
24.03.2019
17:45
14. Октобар ( Гочка 40)
59803 КК Мондо Баскет 2 : КК Абба (Барич) 49 : 28
25.03.2019
21:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
59804 КК Земун Фитофармација 4 : КК Беокош 85 : 41
24.03.2019
14:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59805 КК Визура 3 : БКК Раднички 2 95 : 44
30.03.2019
20:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59806 КК Борац Земун : КК Див Баскет 56 : 51
30.03.2019
14:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
59807 КК Абба (Барич) : КК Земун Фитофармација 4 79 : 84
30.03.2019
16:50
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
59808 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Мондо Баскет 2 46 : 78
30.03.2019
12:45
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
59809 КК Кнежевац Кијево : КК Церак 2 36 : 49
30.03.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
59810 КК Беокош : КК ББ Баскет (Младеновац) 37 : 68
01.04.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
59811 КК Див Баскет : КК ББ Баскет (Младеновац) 66 : 68
07.04.2019
14:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
59812 БКК Раднички 2 : КК Борац Земун 43 : 60
06.04.2019
16:20
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
59813 КК Церак 2 : КК Визура 3 38 : 44
06.04.2019
18:30
14. Октобар ( Гочка 40)
59814 КК Мондо Баскет 2 : КК Кнежевац Кијево 86 : 42
07.04.2019
18:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
59815 КК Земун Фитофармација 4 : КК Нови Београд 7 - 2 79 : 56
07.04.2019
14:20
Краљ Александар И ( Алексиначких рудара 22)
59816 КК Абба (Барич) : КК Беокош 76 : 53
08.04.2019
21:15
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
59817 КК Визура 3 : КК Мондо Баскет 2 59 : 77
13.04.2019
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59818 КК Борац Земун : КК Церак 2 77 : 61
13.04.2019
11:20
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
59819 КК ББ Баскет (Младеновац) : БКК Раднички 2 81 : 23
14.04.2019
13:15
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
59820 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Абба (Барич) 96 : 50
15.04.2019
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
59821 КК Кнежевац Кијево : КК Земун Фитофармација 4 67 : 78
14.04.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
59822 КК Беокош : КК Див Баскет 43 : 71
15.04.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
59823 БКК Раднички 2 : КК Див Баскет 44 : 65
20.04.2019
17:40
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
59824 КК Церак 2 : КК ББ Баскет (Младеновац) 59 : 52
21.04.2019
18:20
14. Октобар ( Гочка 40)
59825 КК Мондо Баскет 2 : КК Борац Земун 81 : 64
21.04.2019
19:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
59826 КК Земун Фитофармација 4 : КК Визура 3 54 : 56
10.05.2019
21:30
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
59827 КК Абба (Барич) : КК Кнежевац Кијево 105 : 48
05.05.2019
18:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
59828 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Беокош 62 : 42
20.04.2019
11:30
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
59829 КК Визура 3 : КК Абба (Барич) 83 : 65
04.05.2019
20:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59830 КК Борац Земун : КК Земун Фитофармација 4 90 : 55
07.05.2019
21:30
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
59831 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Мондо Баскет 2 61 : 51
04.05.2019
18:20
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
59832 КК Див Баскет : КК Церак 2 74 : 48
05.05.2019
20:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
59833 КК Кнежевац Кијево : КК Нови Београд 7 - 2 58 : 59
08.05.2019
22:15
14. Октобар ( Гочка 40)
59834 КК Беокош : БКК Раднички 2 42 : 53
25.04.2019
21:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)
59835 КК Церак 2 : БКК Раднички 2 55 : 41
11.05.2019
18:30
14. Октобар ( Гочка 40)
59836 КК Мондо Баскет 2 : КК Див Баскет 72 : 70
15.05.2019
21:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
59837 КК Земун Фитофармација 4 : КК ББ Баскет (Младеновац) 37 : 55
11.05.2019
16:15
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
59838 КК Абба (Барич) : КК Борац Земун 61 : 72
14.05.2019
20:20
Јован Јовановић Змај (Обреновац) ( Цара Лазара 2)
59839 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Визура 3 48 : 66
13.05.2019
21:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
59840 КК Кнежевац Кијево : КК Беокош 74 : 59
12.05.2019
20:15
14. Октобар ( Гочка 40)
59841 КК Визура 3 : КК Кнежевац Кијево 79 : 49
19.05.2019
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
59842 КК Борац Земун : КК Нови Београд 7 - 2 91 : 58
19.05.2019
11:00
Саобраћајна школа ( Цара Душана 262)
59843 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Абба (Барич) 145 : 66
18.05.2019
16:30
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
59844 КК Див Баскет : КК Земун Фитофармација 4 64 : 61
18.05.2019
14:20
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
59845 БКК Раднички 2 : КК Мондо Баскет 2 45 : 74
18.05.2019
17:40
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
59846 КК Беокош : КК Церак 2 61 : 51
17.05.2019
20:15
Стеван Синђелић ( Милића Ракића 1)