lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

КАДЕТИ/Регионална лига/Група 4
1.КК Скадарлија201911458:100639
2.ШКК Звездара 2201731435:95937
3.КК Борча201731416:115337
4.КК Динамик БГ 2201191260:111131
5.КК Церак 4201191150:118331
6.КК Земун Фитофармација 32010101086:116930
7.КК Барајево Бамби208121159:130728
8.КК Див Баскет 2205151030:124425
9.КК Пробаскет205151056:128025
10.КК Баск 2204161106:142624
11.КК Чубура 220317897:121523
59980 КК Борча : КК Пробаскет 65 : 49
10.11.2018
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
59981 КК Барајево Бамби : КК Чубура 2 79 : 50
11.11.2018
15:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
59982 КК Скадарлија : КК Баск 2 77 : 59
13.11.2018
20:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
59983 ШКК Звездара 2 : КК Земун Фитофармација 3 71 : 39
11.11.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
59984 КК Див Баскет 2 : КК Церак 4 71 : 76
11.11.2018
15:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
КК Динамик БГ 2 - слободна екипа
59985 КК Динамик БГ 2 : КК Борча 67 : 71
18.11.2018
15:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
59986 КК Земун Фитофармација 3 : КК Див Баскет 2 66 : 54
17.11.2018
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
59987 КК Баск 2 : ШКК Звездара 2 51 : 66
17.11.2018
16:15
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
59988 КК Чубура 2 : КК Скадарлија 51 : 70
18.11.2018
11:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
59989 КК Пробаскет : КК Барајево Бамби 69 : 65
17.11.2018
11:40
Карађорђе ( Јове Илића 2)
КК Церак 4 - слободна екипа
59992 КК Барајево Бамби : КК Динамик БГ 2 61 : 52
25.11.2018
15:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
59993 КК Скадарлија : КК Пробаскет 73 : 59
24.11.2018
12:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
59994 ШКК Звездара 2 : КК Чубура 2 87 : 38
25.11.2018
14:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
59995 КК Див Баскет 2 : КК Баск 2 94 : 72
25.11.2018
20:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
59996 КК Церак 4 : КК Земун Фитофармација 3 62 : 55
24.11.2018
15:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
КК Борча - слободна екипа
59997 КК Динамик БГ 2 : КК Скадарлија 64 : 73
01.12.2018
20:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
59998 КК Борча : КК Барајево Бамби 92 : 61
02.12.2018
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
59999 КК Баск 2 : КК Церак 4 59 : 64
01.12.2018
15:00
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
60000 КК Чубура 2 : КК Див Баскет 2 37 : 26
03.12.2018
21:15
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
60001 КК Пробаскет : ШКК Звездара 2 49 : 88
01.12.2018
11:40
Карађорђе ( Јове Илића 2)
КК Земун Фитофармација 3 - слободна екипа
60004 КК Скадарлија : КК Борча 57 : 59
09.12.2018
11:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
60005 ШКК Звездара 2 : КК Динамик БГ 2 48 : 39
08.12.2018
12:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
60006 КК Див Баскет 2 : КК Пробаскет 50 : 46
09.12.2018
18:50
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
60007 КК Церак 4 : КК Чубура 2 81 : 28
08.12.2018
15:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
60008 КК Земун Фитофармација 3 : КК Баск 2 41 : 29
10.12.2018
20:20
Вељко Рамадановић (Школа за ученике оштећеног вида) ( Цара Душана 143)
КК Барајево Бамби - слободна екипа
60009 КК Динамик БГ 2 : КК Див Баскет 2 75 : 54
15.12.2018
20:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
60010 КК Борча : ШКК Звездара 2 90 : 78
16.12.2018
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
60011 КК Барајево Бамби : КК Скадарлија 57 : 66
16.12.2018
15:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
60012 КК Чубура 2 : КК Земун Фитофармација 3 50 : 61
17.12.2018
21:15
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
60013 КК Пробаскет : КК Церак 4 67 : 57
15.12.2018
11:40
Карађорђе ( Јове Илића 2)
КК Баск 2 - слободна екипа
60016 ШКК Звездара 2 : КК Барајево Бамби 105 : 39
23.12.2018
15:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
60017 КК Див Баскет 2 : КК Борча 38 : 75
23.12.2018
16:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
60018 КК Церак 4 : КК Динамик БГ 2 50 : 46
22.12.2018
13:30
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
60019 КК Земун Фитофармација 3 : КК Пробаскет 65 : 42
23.12.2018
19:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
60020 КК Баск 2 : КК Чубура 2 69 : 58
22.12.2018
12:40
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
КК Скадарлија - слободна екипа
60021 КК Динамик БГ 2 : КК Земун Фитофармација 3 68 : 43
12.01.2019
18:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
60022 КК Борча : КК Церак 4 87 : 59
28.12.2018
20:40
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
60023 КК Барајево Бамби : КК Див Баскет 2 68 : 50
13.01.2019
13:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
60024 КК Скадарлија : ШКК Звездара 2 69 : 61
13.01.2019
11:35
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
60025 КК Пробаскет : КК Баск 2 61 : 65
14.01.2019
20:45
Карађорђе ( Јове Илића 2)
КК Чубура 2 - слободна екипа
60028 КК Див Баскет 2 : КК Скадарлија 42 : 75
16.01.2019
21:45
Милан Ракић ( Војвођанска 62)
60029 КК Церак 4 : КК Барајево Бамби 69 : 59
20.01.2019
14:45
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
60030 КК Земун Фитофармација 3 : КК Борча 36 : 54
19.01.2019
16:30
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
60031 КК Баск 2 : КК Динамик БГ 2 45 : 82
19.01.2019
14:30
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
60032 КК Чубура 2 : КК Пробаскет 30 : 52
25.01.2019
21:15
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
ШКК Звездара 2 - слободна екипа
60033 КК Динамик БГ 2 : КК Чубура 2 69 : 42
30.01.2019
19:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
60034 КК Борча : КК Баск 2 73 : 56
26.01.2019
11:30
Стеван Сремац ( Трг ослобођења 3)
60035 КК Барајево Бамби : КК Земун Фитофармација 3 53 : 56
17.02.2019
14:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
60036 КК Скадарлија : КК Церак 4 64 : 46
26.01.2019
12:25
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
60037 ШКК Звездара 2 : КК Див Баскет 2 58 : 35
19.01.2019
15:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
КК Пробаскет - слободна екипа
60040 КК Церак 4 : ШКК Звездара 2 47 : 79
24.02.2019
14:15
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
60041 КК Земун Фитофармација 3 : КК Скадарлија 52 : 72
23.02.2019
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
60042 КК Баск 2 : КК Барајево Бамби 69 : 71
23.02.2019
15:50
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
60043 КК Чубура 2 : КК Борча 48 : 62
01.03.2019
21:10
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
60044 КК Пробаскет : КК Динамик БГ 2 78 : 85
27.02.2019
20:45
Карађорђе ( Јове Илића 2)
КК Див Баскет 2 - слободна екипа
60045 КК Церак 4 : КК Див Баскет 2 50 : 38
02.03.2019
15:00
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
60046 КК Земун Фитофармација 3 : ШКК Звездара 2 37 : 50
07.03.2019
21:40
Сутјеска ( Задругарска 1)
60047 КК Баск 2 : КК Скадарлија 47 : 86
02.03.2019
13:40
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
60048 КК Чубура 2 : КК Барајево Бамби 43 : 56
02.03.2019
13:15
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
60049 КК Пробаскет : КК Борча 59 : 73
02.03.2019
11:40
Карађорђе ( Јове Илића 2)
КК Динамик БГ 2 - слободна екипа
60051 КК Борча : КК Динамик БГ 2 66 : 47
09.03.2019
19:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
60052 КК Барајево Бамби : КК Пробаскет 52 : 60
10.03.2019
14:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
60053 КК Скадарлија : КК Чубура 2 86 : 44
09.03.2019
12:00
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
60054 ШКК Звездара 2 : КК Баск 2 93 : 42
10.03.2019
14:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
60055 КК Див Баскет 2 : КК Земун Фитофармација 3 64 : 71
10.03.2019
18:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
КК Церак 4 - слободна екипа
60057 КК Динамик БГ 2 : КК Барајево Бамби 58 : 32
16.03.2019
17:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
60058 КК Земун Фитофармација 3 : КК Церак 4 54 : 49
17.03.2019
11:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
60059 КК Баск 2 : КК Див Баскет 2 67 : 60
19.03.2019
21:15
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
60060 КК Чубура 2 : ШКК Звездара 2 37 : 58
18.03.2019
21:10
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
60061 КК Пробаскет : КК Скадарлија 47 : 70
18.03.2019
20:45
Карађорђе ( Јове Илића 2)
КК Борча - слободна екипа
60063 КК Барајево Бамби : КК Борча 51 : 74
24.03.2019
14:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
60064 КК Скадарлија : КК Динамик БГ 2 71 : 39
23.03.2019
11:15
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
60065 ШКК Звездара 2 : КК Пробаскет 95 : 24
23.03.2019
16:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
60066 КК Див Баскет 2 : КК Чубура 2 43 : 42
24.03.2019
16:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
60067 КК Церак 4 : КК Баск 2 55 : 43
23.03.2019
15:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
КК Земун Фитофармација 3 - слободна екипа
60069 КК Динамик БГ 2 : ШКК Звездара 2 65 : 72
31.03.2019
14:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
60070 КК Борча : КК Скадарлија 59 : 71
31.03.2019
14:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
60071 КК Баск 2 : КК Земун Фитофармација 3 72 : 68
30.03.2019
12:40
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
60072 КК Чубура 2 : КК Церак 4 52 : 59
31.03.2019
14:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
60073 КК Пробаскет : КК Див Баскет 2 31 : 36
01.04.2019
20:45
Карађорђе ( Јове Илића 2)
КК Барајево Бамби - слободна екипа
60075 КК Скадарлија : КК Барајево Бамби 87 : 37
07.04.2019
10:45
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
60076 ШКК Звездара 2 : КК Борча 70 : 53
06.04.2019
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
60077 КК Див Баскет 2 : КК Динамик БГ 2 73 : 60
07.04.2019
18:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
60078 КК Церак 4 : КК Пробаскет 57 : 30
06.04.2019
15:40
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
60079 КК Земун Фитофармација 3 : КК Чубура 2 57 : 41
07.04.2019
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
КК Баск 2 - слободна екипа
60081 КК Динамик БГ 2 : КК Церак 4 64 : 56
13.04.2019
16:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
60082 КК Борча : КК Див Баскет 2 65 : 61
14.04.2019
14:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
60083 КК Барајево Бамби : ШКК Звездара 2 51 : 55
14.04.2019
14:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
60084 КК Чубура 2 : КК Баск 2 60 : 32
17.04.2019
21:10
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
60085 КК Пробаскет : КК Земун Фитофармација 3 62 : 67
17.04.2019
20:45
Карађорђе ( Јове Илића 2)
КК Скадарлија - слободна екипа
60087 ШКК Звездара 2 : КК Скадарлија 47 : 67
06.05.2019
21:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
60088 КК Див Баскет 2 : КК Барајево Бамби 54 : 55
21.04.2019
14:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
60089 КК Церак 4 : КК Борча 68 : 63
20.04.2019
15:00
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
60090 КК Земун Фитофармација 3 : КК Динамик БГ 2 32 : 61
21.04.2019
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
60091 КК Баск 2 : КК Пробаскет 47 : 65
23.04.2019
21:15
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
КК Чубура 2 - слободна екипа
60093 КК Динамик БГ 2 : КК Баск 2 92 : 46
09.05.2019
21:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
60094 КК Борча : КК Земун Фитофармација 3 88 : 71
05.05.2019
16:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
60095 КК Барајево Бамби : КК Церак 4 73 : 55
04.05.2019
14:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
60096 КК Скадарлија : КК Див Баскет 2 88 : 45
23.04.2019
21:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
60097 КК Пробаскет : КК Чубура 2 52 : 58
08.05.2019
20:45
Карађорђе ( Јове Илића 2)
ШКК Звездара 2 - слободна екипа
60099 КК Див Баскет 2 : ШКК Звездара 2 42 : 67
12.05.2019
15:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
60100 КК Церак 4 : КК Скадарлија 45 : 64
12.05.2019
14:15
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
60101 КК Земун Фитофармација 3 : КК Барајево Бамби 69 : 55
12.05.2019
16:20
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
60102 КК Баск 2 : КК Борча 62 : 76
14.05.2019
21:15
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
60103 КК Чубура 2 : КК Динамик БГ 2 44 : 45
19.05.2019
21:15
Свети Сава ( Николаја Краснова 8)
КК Пробаскет - слободна екипа
60105 КК Динамик БГ 2 : КК Пробаскет 82 : 54
18.05.2019
15:00
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
60106 КК Борча : КК Чубура 2 71 : 44
18.05.2019
17:25
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
60107 КК Барајево Бамби : КК Баск 2 84 : 74
19.05.2019
14:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
60108 КК Скадарлија : КК Земун Фитофармација 3 72 : 46
16.05.2019
21:10
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
60109 ШКК Звездара 2 : КК Церак 4 87 : 45
18.05.2019
17:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
КК Див Баскет 2 - слободна екипа