lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

МЛАЂЕ ПИОНИРКЕ/1. степен/Група 2
1.ЖКК Рас12120650:21724
2.ЖКК Умка Џез1284385:38220
3.ЖКК Гирл Баскет1174460:36318
4.ЖКК Борац Земун1266404:43018
5.ЖКК Нови Београд 71358392:44018
6.ЖКК Радивој Кораћ1174366:31518
7.ЖКК Визура 213310397:50216
8.ЖКК Победник12012212:61712
62859 ЖКК Рас : ЖКК Победник 69 : 17
20.10.2019
10:50
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
62860 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Умка Џез 36 : 40
20.10.2019
10:30
Географски факултет ( Војвођанска 1)
62861 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Визура 2 36 : 26
19.10.2019
13:15
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
62862 ЖКК Борац Земун : ЖКК Радивој Кораћ 23 : 25
22.10.2019
21:00
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
62863 ЖКК Победник : ЖКК Радивој Кораћ 15 : 32
26.10.2019
12:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
62864 ЖКК Визура 2 : ЖКК Борац Земун 26 : 44
26.10.2019
14:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62865 ЖКК Умка Џез : ЖКК Нови Београд 7 26 : 19
26.10.2019
15:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
62866 ЖКК Рас : ЖКК Гирл Баскет 61 : 11
26.10.2019
10:45
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
62867 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Победник 61 : 6
10.11.2019
10:30
Географски факултет ( Војвођанска 1)
62868 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Рас 18 : 58
09.11.2019
13:15
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
62869 ЖКК Борац Земун : ЖКК Умка Џез 25 : 31
10.11.2019
10:15
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
62870 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Визура 2 35 : 27
12.11.2019
20:15
Бора Станковић ( Паунова 19а)
62871 ЖКК Победник : ЖКК Визура 2 19 : 46
17.11.2019
19:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
62872 ЖКК Умка Џез : ЖКК Радивој Кораћ 32 : 36
17.11.2019
18:00
Јован Цвијић ( Данила Илића 1)
62873 ЖКК Рас : ЖКК Борац Земун 57 : 25
16.11.2019
19:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
62874 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Нови Београд 7 47 : 18
17.11.2019
11:15
Географски факултет ( Војвођанска 1)
62875 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Победник 48 : 14
23.11.2019
13:15
Бранко Радичевић ( Јурија Гагарина 195)
62876 ЖКК Борац Земун : ЖКК Гирл Баскет 42 : 51
24.11.2019
12:45
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
62877 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Рас 9 : 39
23.11.2019
12:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
62878 ЖКК Визура 2 : ЖКК Умка Џез 34 : 33
24.11.2019
10:45
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62879 ЖКК Победник : ЖКК Умка Џез 32 : 40
08.12.2019
19:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
62880 ЖКК Рас : ЖКК Визура 2 46 : 16
08.12.2019
10:45
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
62881 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Радивој Кораћ 52 : 36
07.12.2019
12:20
Географски факултет ( Војвођанска 1)
62882 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Борац Земун 30 : 32
08.12.2019
11:20
Младост ( Гандијева 99)
62883 ЖКК Борац Земун : ЖКК Победник 50 : 25
14.12.2019
16:45
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
62884 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Нови Београд 7 23 : 29
13.12.2019
20:15
Бора Станковић ( Паунова 19а)
62885 ЖКК Визура 2 : ЖКК Гирл Баскет 38 : 40
15.12.2019
09:15
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62886 ЖКК Умка Џез : ЖКК Рас 19 : 50
15.12.2019
10:45
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
62887 ЖКК Победник : ЖКК Рас 18 : 61
22.12.2019
20:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
62888 ЖКК Умка Џез : ЖКК Гирл Баскет 35 : 33
21.12.2019
15:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
62889 ЖКК Визура 2 : ЖКК Нови Београд 7 24 : 41
22.12.2019
18:45
Нова Визура ( Славонска 18)
62890 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Борац Земун 28 : 31
22.12.2019
16:00
Бора Станковић ( Паунова 19а)
62891 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Победник 58 : 14
18.01.2020
12:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
62892 ЖКК Борац Земун : ЖКК Визура 2 46 : 26
18.01.2020
15:10
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
62893 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Умка Џез 31 : 32
19.01.2020
11:30
Младост ( Гандијева 99)
62894 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Рас 23 : 34
18.01.2020
10:45
Сава Шумановић (Алтина) ( Добановачки пут 107)
62895 ЖКК Победник : ЖКК Гирл Баскет 21 : 55
26.01.2020
20:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
62896 ЖКК Рас : ЖКК Нови Београд 7 48 : 16
26.01.2020
10:45
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
62897 ЖКК Умка Џез : ЖКК Борац Земун 42 : 24
25.01.2020
20:00
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
62898 ЖКК Визура 2 : ЖКК Радивој Кораћ 31 : 46
26.01.2020
11:45
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62899 ЖКК Визура 2 : ЖКК Победник 58 : 10
29.02.2020
19:20
Мала Визура ( Цара Душана 105)
62900 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Умка Џез 38 : 22
29.02.2020
12:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
62901 ЖКК Борац Земун : ЖКК Рас 24 : 54
01.03.2020
13:45
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)
62902 ЖКК Нови Београд 7 : ЖКК Гирл Баскет 32 : 51
01.03.2020
11:30
Младост ( Гандијева 99)
62903 ЖКК Победник : ЖКК Нови Београд 7 21 : 39
08.03.2020
20:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
62904 ЖКК Гирл Баскет : ЖКК Борац Земун
01.01.2020
62905 ЖКК Рас : ЖКК Радивој Кораћ
62906 ЖКК Умка Џез : ЖКК Визура 2 33 : 24
07.03.2020
20:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
62907 ЖКК Умка Џез : ЖКК Победник
01.01.2020
62908 ЖКК Визура 2 : ЖКК Рас 21 : 73
15.03.2020
18:20
Нова Визура ( Славонска 18)
62909 ЖКК Радивој Кораћ : ЖКК Гирл Баскет
01.01.2020
62910 ЖКК Борац Земун : ЖКК Нови Београд 7 38 : 35
15.03.2020
18:00
Раде Кончар (Земун) ( Златиборска 44)