lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

КАДЕТИ/2. лига/Група 1
1.ОКК Београд550406:30110
2.КК Борац Земун541339:3059
3.КК Победник 011541335:3129
4.КК Визура 3541348:3119
5.КК Беовук 72431222:1787
6.КК Сурчин Добановци523313:3197
7.КК Див Баскет523322:3237
8.КК Партизан НИС 2422256:2236
9.КК Флеш 2514337:3686
10.КК Рас 514259:3226
11.КК Ас Баскет514263:3316
12.КК Церак 2505279:3865
65223 КК Партизан НИС 2 : КК Рас 61 : 28
08.12.2019
13:15
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
65224 КК Церак 2 : КК Сурчин Добановци 65 : 92
08.12.2019
16:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65225 КК Победник 011 : КК Беовук 72 67 : 65
07.12.2019
10:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65226 КК Див Баскет : ОКК Београд 61 : 86
08.12.2019
18:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
65227 КК Визура 3 : КК Флеш 2 85 : 61
07.12.2019
18:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65228 КК Борац Земун : КК Ас Баскет 75 : 55
07.12.2019
11:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
65199 КК Беовук 72 : КК Рас 51 : 40
09.11.2019
12:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
65200 КК Сурчин Добановци : ОКК Београд 52 : 79
09.11.2019
11:20
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
65201 КК Партизан НИС 2 : КК Флеш 2 79 : 59
09.11.2019
18:00
Штарк арена (Мала сала) ( Булевар Арсенија Чарнојевића 58)
65202 КК Церак 2 : КК Ас Баскет 50 : 59
11.11.2019
21:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65203 КК Победник 011 : КК Борац Земун 73 : 59
08.11.2019
21:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65204 КК Див Баскет : КК Визура 3 62 : 66
10.11.2019
16:30
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
65205 КК Беовук 72 : КК Сурчин Добановци 55 : 36
16.11.2019
11:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
65206 КК Борац Земун : КК Див Баскет 56 : 49
16.11.2019
12:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
65207 КК Ас Баскет : КК Победник 011 43 : 61
16.11.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
65208 КК Флеш 2 : КК Церак 2 92 : 63
17.11.2019
17:40
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
65209 ОКК Београд : КК Партизан НИС 2 69 : 64
16.11.2019
15:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65210 КК Рас : КК Визура 3 58 : 74
16.11.2019
18:00
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
65211 КК Сурчин Добановци : КК Рас 66 : 68
24.11.2019
13:00
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
65212 КК Партизан НИС 2 : КК Беовук 72
01.01.2019
65213 КК Церак 2 : ОКК Београд 66 : 92
24.11.2019
16:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65214 КК Победник 011 : КК Флеш 2 76 : 65
23.11.2019
11:45
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65215 КК Див Баскет : КК Ас Баскет 85 : 55
24.11.2019
19:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
65216 КК Визура 3 : КК Борац Земун 63 : 79
23.11.2019
16:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
65217 КК Беовук 72 : КК Церак 2 51 : 35
30.11.2019
12:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
65218 КК Сурчин Добановци : КК Партизан НИС 2 67 : 52
03.12.2019
21:15
Душан Вукасовић - Диоген (Бечмен) ( 11. Октобар 36)
65219 КК Ас Баскет : КК Визура 3 51 : 60
30.11.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
65220 КК Флеш 2 : КК Див Баскет 60 : 65
01.12.2019
16:15
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
65221 ОКК Београд : КК Победник 011 80 : 58
01.12.2019
10:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
65222 КК Рас : КК Борац Земун 65 : 70
30.11.2019
13:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
65223 КК Партизан НИС 2 : КК Рас 61 : 28
08.12.2019
13:15
Љуба Ненадовић ( Аце Јоксимовића 25)
65224 КК Церак 2 : КК Сурчин Добановци 65 : 92
08.12.2019
16:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
65225 КК Победник 011 : КК Беовук 72 67 : 65
07.12.2019
10:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
65226 КК Див Баскет : ОКК Београд 61 : 86
08.12.2019
18:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
65227 КК Визура 3 : КК Флеш 2 85 : 61
07.12.2019
18:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65228 КК Борац Земун : КК Ас Баскет 75 : 55
07.12.2019
11:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)