lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 |

КАДЕТИ/2. лига/Група 2
1.КК Мондо Баскет141221025:82626
2.КК Раднички (Обреновац)141131069:94025
3.КК Радивој Кораћ14113998:86325
4.КК Визура 21495972:87523
5.КК Земун 213941047:97322
6.КК Беостарс 0514861069:98822
7.КК Беовук 72 - 21367824:81319
8.КК Колеџ Београд1459875:93819
9.КК Беостајл1459926:98619
10.КК Бањица Мега14410968:101018
11.КК Чубура13211774:95215
12.КК Шутер13013692:107513
65331 КК Земун 2 : КК Радивој Кораћ 62 : 58
09.11.2019
15:15
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
65332 КК Бањица Мега : КК Мондо Баскет 74 : 82
10.11.2019
17:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
65333 КК Чубура : КК Беостарс 05 71 : 80
12.11.2019
20:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
65334 КК Шутер : КК Визура 2 75 : 77
10.11.2019
16:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
65335 КК Беостајл : КК Беовук 72 - 2 68 : 79
14.11.2019
21:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65336 КК Раднички (Обреновац) : КК Колеџ Београд 61 : 59
13.11.2019
19:15
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65337 КК Земун 2 : КК Бањица Мега 97 : 83
17.11.2019
17:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
65338 КК Беовук 72 - 2 : КК Раднички (Обреновац) 47 : 60
15.11.2019
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
65339 КК Визура 2 : КК Беостајл 67 : 58
17.11.2019
10:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65340 КК Беостарс 05 : КК Шутер 82 : 53
16.11.2019
19:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
65341 КК Мондо Баскет : КК Чубура 74 : 63
17.11.2019
17:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
65342 КК Радивој Кораћ : КК Колеџ Београд 71 : 57
17.11.2019
13:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
65343 КК Бањица Мега : КК Радивој Кораћ 73 : 77
23.11.2019
10:20
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
65344 КК Чубура : КК Земун 2 71 : 86
24.11.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
65345 КК Шутер : КК Мондо Баскет 46 : 69
24.11.2019
14:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
65346 КК Беостајл : КК Беостарс 05 81 : 78
24.11.2019
16:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65347 КК Раднички (Обреновац) : КК Визура 2 74 : 56
24.11.2019
13:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
65348 КК Колеџ Београд : КК Беовук 72 - 2 73 : 64
27.11.2019
20:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65349 КК Земун 2 : КК Шутер 100 : 61
01.12.2019
18:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
65350 КК Бањица Мега : КК Чубура 71 : 47
11.12.2019
20:50
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
65351 КК Визура 2 : КК Колеџ Београд 66 : 45
01.12.2019
20:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65352 КК Беостарс 05 : КК Раднички (Обреновац) 72 : 68
30.11.2019
19:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
65353 КК Мондо Баскет : КК Беостајл 71 : 46
30.11.2019
19:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
65354 КК Радивој Кораћ : КК Беовук 72 - 2 66 : 62
01.12.2019
13:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
65355 КК Чубура : КК Радивој Кораћ 44 : 73
10.12.2019
20:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
65356 КК Шутер : КК Бањица Мега 53 : 86
09.12.2019
20:20
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
65357 КК Беостајл : КК Земун 2 79 : 71
08.12.2019
18:10
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65358 КК Раднички (Обреновац) : КК Мондо Баскет 85 : 81
08.12.2019
18:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
65359 КК Колеџ Београд : КК Беостарс 05 76 : 74
11.12.2019
20:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65360 КК Беовук 72 - 2 : КК Визура 2 64 : 82
13.01.2020
13:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65361 КК Земун 2 : КК Раднички (Обреновац) 78 : 93
25.12.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
65362 КК Бањица Мега : КК Беостајл 82 : 86
15.12.2019
19:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
65363 КК Чубура : КК Шутер 82 : 47
15.12.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
65364 КК Беостарс 05 : КК Беовук 72 - 2 77 : 60
15.12.2019
12:30
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
65365 КК Мондо Баскет : КК Колеџ Београд 83 : 60
14.12.2019
18:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
65366 КК Радивој Кораћ : КК Визура 2 62 : 56
15.12.2019
13:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
65367 КК Шутер : КК Радивој Кораћ 49 : 88
21.12.2019
11:20
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
65368 КК Беостајл : КК Чубура 65 : 62
21.12.2019
15:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65369 КК Раднички (Обреновац) : КК Бањица Мега 82 : 64
04.01.2020
17:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
65370 КК Колеџ Београд : КК Земун 2 78 : 81
09.01.2020
20:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65371 КК Беовук 72 - 2 : КК Мондо Баскет 54 : 45
25.12.2019
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
65372 КК Визура 2 : КК Беостарс 05 78 : 81
22.12.2019
10:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65373 КК Земун 2 : КК Беовук 72 - 2 78 : 69
28.01.2020
21:45
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
65374 КК Бањица Мега : КК Колеџ Београд 56 : 48
11.01.2020
15:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
65375 КК Чубура : КК Раднички (Обреновац) 71 : 88
11.01.2020
14:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
65376 КК Шутер : КК Беостајл 51 : 81
12.01.2020
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65377 КК Мондо Баскет : КК Визура 2 70 : 54
12.01.2020
18:10
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
65378 КК Радивој Кораћ : КК Беостарс 05 74 : 59
12.01.2020
13:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
65379 КК Беостајл : КК Радивој Кораћ 65 : 71
18.01.2020
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65380 КК Раднички (Обреновац) : КК Шутер 78 : 56
09.02.2020
19:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
65381 КК Колеџ Београд : КК Чубура 76 : 41
20.01.2020
20:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65382 КК Беовук 72 - 2 : КК Бањица Мега 65 : 57
19.01.2020
11:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
65383 КК Визура 2 : КК Земун 2 72 : 80
17.02.2020
16:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65384 КК Беостарс 05 : КК Мондо Баскет 68 : 72
19.01.2020
14:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
65385 КК Земун 2 : КК Беостарс 05 90 : 87
26.01.2020
13:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
65386 КК Бањица Мега : КК Визура 2 64 : 74
20.02.2020
20:50
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
65387 КК Чубура : КК Беовук 72 - 2 53 : 49
26.01.2020
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
65388 КК Шутер : КК Колеџ Београд 56 : 78
27.01.2020
20:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65389 КК Беостајл : КК Раднички (Обреновац) 77 : 103
25.01.2020
18:15
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65390 КК Радивој Кораћ : КК Мондо Баскет 57 : 69
18.02.2020
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
65391 КК Раднички (Обреновац) : КК Радивој Кораћ 81 : 68
23.02.2020
18:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
65392 КК Колеџ Београд : КК Беостајл 71 : 69
24.02.2020
20:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65393 КК Беовук 72 - 2 : КК Шутер
65394 КК Визура 2 : КК Чубура 79 : 54
23.02.2020
21:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65395 КК Беостарс 05 : КК Бањица Мега 70 : 79
22.02.2020
19:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
65396 КК Мондо Баскет : КК Земун 2 77 : 75
10.03.2020
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
65397 КК Колеџ Београд : КК Раднички (Обреновац) 56 : 73
29.02.2020
20:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
65398 КК Беовук 72 - 2 : КК Беостајл 60 : 40
29.02.2020
11:15
Вук Караџић ( Таковска 41)
65399 КК Визура 2 : КК Шутер 84 : 49
29.02.2020
11:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65400 КК Беостарс 05 : КК Чубура 84 : 61
29.02.2020
19:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
65401 КК Мондо Баскет : КК Бањица Мега 74 : 57
04.03.2020
21:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
65402 КК Радивој Кораћ : КК Земун 2 79 : 73
01.03.2020
13:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
65403 КК Бањица Мега : КК Земун 2 66 : 76
09.03.2020
20:50
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
65404 КК Чубура : КК Мондо Баскет 54 : 80
07.03.2020
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
65405 КК Шутер : КК Беостарс 05 63 : 92
07.03.2020
13:30
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
65406 КК Беостајл : КК Визура 2 49 : 55
07.03.2020
18:20
Браћа Јерковић ( Стјепана Супанца 15)
65407 КК Раднички (Обреновац) : КК Беовук 72 - 2 73 : 83
07.03.2020
12:30
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
65408 КК Колеџ Београд : КК Радивој Кораћ 57 : 75
06.03.2020
20:45
Хала Железник ( Стјепана Супанца 15а)
65409 КК Земун 2 : КК Чубура
01.01.2020
65410 КК Беовук 72 - 2 : КК Колеџ Београд 68 : 41
15.03.2020
12:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
65411 КК Визура 2 : КК Раднички (Обреновац) 72 : 50
14.03.2020
18:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
65412 КК Беостарс 05 : КК Беостајл 65 : 62
14.03.2020
19:15
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
65413 КК Мондо Баскет : КК Шутер 78 : 33
14.03.2020
19:45
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
65414 КК Радивој Кораћ : КК Бањица Мега 79 : 56
15.03.2020
13:40
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)