lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У15/Група 3
1.КК Ас Баскет 313112783:58624
2.КК Вук1293720:58921
3.КК Лазаревац1293743:63721
4.КК Див Баскет 21385950:82521
5.КК Раднички (Обреновац)1376808:79220
6.КК Церак 21183705:61019
7.КК Победник 0111358685:71018
8.КК Визура 41257565:66617
9.КК Радивој Кораћ1349673:76317
10.КК Скај Баскет13310694:81416
11.КК Мондо Баскет 213013545:87913
64936 КК Лазаревац : КК Мондо Баскет 2 69 : 59
09.11.2019
12:00
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
64937 КК Див Баскет 2 : КК Скај Баскет 84 : 60
10.11.2019
14:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
64938 КК Ас Баскет 3 : КК Радивој Кораћ 67 : 51
09.11.2019
18:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
64939 КК Раднички (Обреновац) : КК Визура 4 59 : 36
09.11.2019
12:50
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
64940 КК Победник 011 : КК Церак 2 48 : 49
09.11.2019
10:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
КК Вук - слободна екипа
64941 КК Вук : КК Лазаревац 65 : 52
17.11.2019
14:30
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
64942 КК Визура 4 : КК Победник 011 50 : 56
16.11.2019
17:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
64943 КК Радивој Кораћ : КК Раднички (Обреновац) 52 : 62
17.11.2019
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
64944 КК Скај Баскет : КК Ас Баскет 3 38 : 49
17.11.2019
13:00
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
64945 КК Мондо Баскет 2 : КК Див Баскет 2 45 : 79
17.11.2019
09:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
КК Церак 2 - слободна екипа
64948 КК Див Баскет 2 : КК Вук 85 : 76
24.11.2019
17:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
64949 КК Ас Баскет 3 : КК Мондо Баскет 2 67 : 41
23.11.2019
13:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
64950 КК Раднички (Обреновац) : КК Скај Баскет 83 : 76
24.11.2019
13:00
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
64951 КК Победник 011 : КК Радивој Кораћ 48 : 37
23.11.2019
10:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
64952 КК Церак 2 : КК Визура 4 65 : 38
24.11.2019
12:15
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
КК Лазаревац - слободна екипа
64953 КК Вук : КК Ас Баскет 3 47 : 38
30.11.2019
20:30
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
64954 КК Лазаревац : КК Див Баскет 2 81 : 60
01.12.2019
11:30
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
64955 КК Радивој Кораћ : КК Церак 2 44 : 63
01.12.2019
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
64956 КК Скај Баскет : КК Победник 011 47 : 33
01.12.2019
13:00
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
64957 КК Мондо Баскет 2 : КК Раднички (Обреновац) 47 : 64
01.12.2019
09:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
КК Визура 4 - слободна екипа
64960 КК Ас Баскет 3 : КК Лазаревац 51 : 52
07.12.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
64961 КК Раднички (Обреновац) : КК Вук 58 : 50
07.12.2019
09:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
64962 КК Победник 011 : КК Мондо Баскет 2 65 : 46
11.12.2019
20:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
64963 КК Церак 2 : КК Скај Баскет 71 : 48
08.12.2019
13:15
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
64964 КК Визура 4 : КК Радивој Кораћ 54 : 47
07.12.2019
11:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
КК Див Баскет 2 - слободна екипа
64965 КК Вук : КК Победник 011 58 : 66
14.12.2019
20:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
64966 КК Лазаревац : КК Раднички (Обреновац) 90 : 72
17.12.2019
20:30
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
64967 КК Див Баскет 2 : КК Ас Баскет 3 67 : 70
14.12.2019
15:20
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
64968 КК Скај Баскет : КК Визура 4 44 : 50
15.12.2019
13:00
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
64969 КК Мондо Баскет 2 : КК Церак 2 38 : 61
15.12.2019
09:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
КК Радивој Кораћ - слободна екипа
64972 КК Раднички (Обреновац) : КК Див Баскет 2 79 : 71
21.12.2019
12:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
64973 КК Победник 011 : КК Лазаревац 51 : 54
21.12.2019
10:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
64974 КК Церак 2 : КК Вук 62 : 68
22.12.2019
13:15
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
64975 КК Визура 4 : КК Мондо Баскет 2 69 : 42
21.12.2019
15:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
64976 КК Радивој Кораћ : КК Скај Баскет 77 : 48
22.12.2019
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
КК Ас Баскет 3 - слободна екипа
64977 КК Вук : КК Визура 4 61 : 28
11.01.2020
20:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
64978 КК Лазаревац : КК Церак 2 81 : 61
11.01.2020
11:00
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
64979 КК Див Баскет 2 : КК Победник 011 83 : 68
12.01.2020
19:00
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
64980 КК Ас Баскет 3 : КК Раднички (Обреновац) 55 : 41
11.01.2020
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
64981 КК Мондо Баскет 2 : КК Радивој Кораћ 53 : 61
12.01.2020
09:45
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
КК Скај Баскет - слободна екипа
64984 КК Победник 011 : КК Ас Баскет 3 36 : 42
18.01.2020
11:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
64985 КК Церак 2 : КК Див Баскет 2 72 : 64
19.01.2020
13:15
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
64986 КК Визура 4 : КК Лазаревац 50 : 54
19.01.2020
15:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
64987 КК Радивој Кораћ : КК Вук 27 : 51
19.01.2020
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
64988 КК Скај Баскет : КК Мондо Баскет 2 74 : 45
19.01.2020
13:00
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
КК Раднички (Обреновац) - слободна екипа
64989 КК Вук : КК Скај Баскет 70 : 42
26.01.2020
18:30
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
64990 КК Лазаревац : КК Радивој Кораћ 72 : 39
26.01.2020
11:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
64991 КК Див Баскет 2 : КК Визура 4 84 : 52
29.01.2020
21:20
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
64992 КК Ас Баскет 3 : КК Церак 2 83 : 60
25.01.2020
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
64993 КК Раднички (Обреновац) : КК Победник 011 59 : 60
21.02.2020
17:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
КК Мондо Баскет 2 - слободна екипа
64996 КК Церак 2 : КК Раднички (Обреновац) 72 : 46
08.03.2020
13:20
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
64997 КК Визура 4 : КК Ас Баскет 3 31 : 63
22.02.2020
13:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
64998 КК Радивој Кораћ : КК Див Баскет 2 61 : 72
23.02.2020
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
64999 КК Скај Баскет : КК Лазаревац 43 : 41
26.02.2020
21:00
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
65000 КК Мондо Баскет 2 : КК Вук 30 : 63
22.02.2020
18:20
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
КК Победник 011 - слободна екипа
65001 КК Церак 2 : КК Победник 011 69 : 52
01.03.2020
13:15
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
65002 КК Визура 4 : КК Раднички (Обреновац) 64 : 50
29.02.2020
17:30
Мала Визура ( Цара Душана 105)
65003 КК Радивој Кораћ : КК Ас Баскет 3 43 : 53
01.03.2020
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
65004 КК Скај Баскет : КК Див Баскет 2 58 : 67
01.03.2020
13:00
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
65005 КК Мондо Баскет 2 : КК Лазаревац 39 : 58
29.02.2020
17:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
КК Вук - слободна екипа
65007 КК Лазаревац : КК Вук 39 : 47
07.03.2020
12:45
Кнез Лазар (Лазаревац) ( Бранка Радичевића 27а)
65008 КК Див Баскет 2 : КК Мондо Баскет 2 72 : 39
08.03.2020
16:45
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
65009 КК Ас Баскет 3 : КК Скај Баскет 68 : 58
08.03.2020
13:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
65010 КК Раднички (Обреновац) : КК Радивој Кораћ 59 : 61
07.03.2020
14:00
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
65011 КК Победник 011 : КК Визура 4 41 : 43
07.03.2020
09:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
КК Церак 2 - слободна екипа
65013 КК Вук : КК Див Баскет 2 64 : 62
14.03.2020
12:40
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
65014 КК Визура 4 : КК Церак 2
14.03.2020
16:00
Мала Визура ( Цара Душана 105)
65015 КК Радивој Кораћ : КК Победник 011 73 : 61
15.03.2020
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
65016 КК Скај Баскет : КК Раднички (Обреновац) 58 : 76
15.03.2020
12:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
65017 КК Мондо Баскет 2 : КК Ас Баскет 3 21 : 77
14.03.2020
12:30
Митраљета (Батајница) ( Далматинске загоре 94)
КК Лазаревац - слободна екипа