lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 |

ПИОНИРИ/Регионална лига У15/Група 4
1.КК Колубара ЛА 200311110938:54122
2.БКК Раднички 211101806:43821
3.КК Слобода Барич1183816:70919
4.КК Скадарлија1174580:54918
5.КК Нови Београд 7 - 21073692:55517
6.КК Баск1156675:67816
7.КК Беко 21239539:70915
8.КК Рас 31239670:76315
9.КК Церак 31129507:81013
10.КК Абба (Барич) 212012574:104512
11.СЛОБОДНА ЕКИПА 10000:00
65068 КК Колубара ЛА 2003 : КК Абба (Барич) 2 111 : 36
09.11.2019
16:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65069 КК Беко 2 : КК Скадарлија 48 : 54
09.11.2019
20:30
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
65070 КК Рас 3 : КК Слобода Барич 60 : 87
09.11.2019
14:00
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
65071 КК Церак 3 : БКК Раднички 2 38 : 97
10.11.2019
14:15
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
65072 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Нови Београд 7 - 2
КК Баск - слободна екипа
65073 КК Баск : КК Колубара ЛА 2003 39 : 67
16.11.2019
14:15
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
65074 БКК Раднички 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
65075 КК Слобода Барич : КК Церак 3 101 : 45
17.11.2019
14:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
65076 КК Скадарлија : КК Рас 3 46 : 40
19.11.2019
20:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
65077 КК Абба (Барич) 2 : КК Беко 2 56 : 69
17.11.2019
13:00
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
КК Нови Београд 7 - 2 - слободна екипа
65080 КК Беко 2 : КК Баск 35 : 54
24.11.2019
18:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
65081 КК Рас 3 : КК Абба (Барич) 2 75 : 63
23.11.2019
11:30
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
65082 КК Церак 3 : КК Скадарлија 46 : 61
24.11.2019
14:15
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
65083 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Слобода Барич
65084 КК Нови Београд 7 - 2 : БКК Раднички 2 39 : 64
23.11.2019
10:30
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
КК Колубара ЛА 2003 - слободна екипа
65085 КК Баск : КК Рас 3 66 : 36
30.11.2019
12:30
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
65086 КК Колубара ЛА 2003 : КК Беко 2 97 : 39
30.11.2019
09:45
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65087 КК Слобода Барич : КК Нови Београд 7 - 2 58 : 62
01.12.2019
14:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
65088 КК Скадарлија : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
65089 КК Абба (Барич) 2 : КК Церак 3 58 : 67
01.12.2019
13:00
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
БКК Раднички 2 - слободна екипа
65092 КК Рас 3 : КК Колубара ЛА 2003 45 : 72
07.12.2019
16:00
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
65093 КК Церак 3 : КК Баск 56 : 68
08.12.2019
15:00
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
65094 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Абба (Барич) 2
65095 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Скадарлија 76 : 51
07.12.2019
12:15
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
65096 БКК Раднички 2 : КК Слобода Барич 78 : 47
07.12.2019
16:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
КК Беко 2 - слободна екипа
65097 КК Баск : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
65098 КК Колубара ЛА 2003 : КК Церак 3 94 : 44
15.12.2019
15:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65099 КК Беко 2 : КК Рас 3 61 : 55
15.12.2019
13:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
65100 КК Скадарлија : БКК Раднички 2 37 : 62
17.12.2019
20:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
65101 КК Абба (Барич) 2 : КК Нови Београд 7 - 2 35 : 86
15.12.2019
13:00
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
КК Слобода Барич - слободна екипа
65104 КК Церак 3 : КК Беко 2 41 : 36
22.12.2019
14:15
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
65105 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Колубара ЛА 2003
65106 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Баск 74 : 57
21.12.2019
10:40
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
65107 БКК Раднички 2 : КК Абба (Барич) 2 70 : 21
22.12.2019
16:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65108 КК Слобода Барич : КК Скадарлија 83 : 79
22.12.2019
14:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
КК Рас 3 - слободна екипа
65109 КК Баск : БКК Раднички 2 50 : 102
11.01.2020
14:10
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
65110 КК Колубара ЛА 2003 : КК Нови Београд 7 - 2 97 : 60
14.01.2020
20:15
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65111 КК Беко 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
65112 КК Рас 3 : КК Церак 3 51 : 48
11.01.2020
16:00
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
65113 КК Абба (Барич) 2 : КК Слобода Барич 77 : 94
12.01.2020
13:00
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
КК Скадарлија - слободна екипа
65116 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : КК Рас 3
65117 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Беко 2 75 : 34
18.01.2020
10:50
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
65118 БКК Раднички 2 : КК Колубара ЛА 2003 60 : 63
18.01.2020
16:15
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65119 КК Слобода Барич : КК Баск 100 : 66
19.01.2020
14:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
65120 КК Скадарлија : КК Абба (Барич) 2 67 : 24
19.01.2020
11:45
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
КК Церак 3 - слободна екипа
65121 КК Баск : КК Скадарлија 42 : 48
24.01.2020
20:20
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
65122 КК Колубара ЛА 2003 : КК Слобода Барич 96 : 53
26.01.2020
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65123 КК Беко 2 : БКК Раднички 2 31 : 64
25.01.2020
20:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
65124 КК Рас 3 : КК Нови Београд 7 - 2 50 : 61
25.01.2020
15:45
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
65125 КК Церак 3 : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
КК Абба (Барич) 2 - слободна екипа
65128 КК Нови Београд 7 - 2 : КК Церак 3 110 : 44
22.02.2020
10:00
10. Гимназија ( Пролетерске Солидарности 1а)
65129 БКК Раднички 2 : КК Рас 3 76 : 38
23.02.2020
10:10
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65130 КК Слобода Барич : КК Беко 2 54 : 41
23.02.2020
14:15
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
65131 КК Скадарлија : КК Колубара ЛА 2003 43 : 49
23.02.2020
11:40
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
65132 КК Абба (Барич) 2 : КК Баск 39 : 101
23.02.2020
13:00
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
СЛОБОДНА ЕКИПА 1 - слободна екипа
65133 КК Нови Београд 7 - 2 : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
65134 БКК Раднички 2 : КК Церак 3 68 : 25
01.03.2020
10:30
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65135 КК Слобода Барич : КК Рас 3 73 : 52
01.03.2020
14:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
65136 КК Скадарлија : КК Беко 2 48 : 37
05.03.2020
20:15
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
65137 КК Абба (Барич) 2 : КК Колубара ЛА 2003 65 : 115
01.03.2020
13:00
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
КК Баск - слободна екипа
65139 КК Колубара ЛА 2003 : КК Баск 77 : 57
07.03.2020
16:00
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
65140 КК Беко 2 : КК Абба (Барич) 2 64 : 36
08.03.2020
10:15
Стеван Дукић ( Дантеова 52)
65141 КК Рас 3 : КК Скадарлија 42 : 46
08.03.2020
13:30
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
65142 КК Церак 3 : КК Слобода Барич 53 : 66
07.03.2020
11:45
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
65143 СЛОБОДНА ЕКИПА 1 : БКК Раднички 2
КК Нови Београд 7 - 2 - слободна екипа
65145 КК Баск : КК Беко 2 75 : 44
14.03.2020
14:20
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
65146 БКК Раднички 2 : КК Нови Београд 7 - 2 65 : 49
14.03.2020
21:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
65147 КК Слобода Барич : СЛОБОДНА ЕКИПА 1
65148 КК Скадарлија : КК Церак 3
01.01.2020
65149 КК Абба (Барич) 2 : КК Рас 3 64 : 126
15.03.2020
13:00
Ђуро Стругар ( Трећи булевар 148)
КК Колубара ЛА 2003 - слободна екипа