lat|eng
Насловна > Резултати
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У13/Група 3
1.КК Баск660323:19512
2.КК Динамик БГ651264:21911
3.КК Младеновац633230:2569
4.КК Елите Баскет532185:2008
5.КК Беко 3624218:2408
6.КК Церак 5615218:2787
7.КК Ас Баскет 4523195:2007
8.КК Скај Баскет615225:2707
67323 КК Баск : КК Ас Баскет 4 52 : 25
18.01.2020
12:45
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
67324 КК Динамик БГ : КК Елите Баскет 48 : 38
19.01.2020
14:20
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
67325 КК Младеновац : КК Беко 3 37 : 31
18.01.2020
12:00
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
67326 КК Скај Баскет : КК Церак 5 42 : 47
22.01.2020
21:00
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
67327 КК Ас Баскет 4 : КК Церак 5 54 : 21
25.01.2020
13:45
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
67328 КК Беко 3 : КК Скај Баскет 28 : 25
26.01.2020
17:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
67329 КК Елите Баскет : КК Младеновац 40 : 37
26.01.2020
12:20
Деспот Стефан Лазаревић ( Моме Димића 2)
67330 КК Баск : КК Динамик БГ 46 : 27
25.01.2020
14:20
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
67331 КК Динамик БГ : КК Ас Баскет 4 41 : 29
22.02.2020
14:30
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
67332 КК Младеновац : КК Баск 34 : 52
22.02.2020
12:00
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
67333 КК Скај Баскет : КК Елите Баскет 58 : 38
22.02.2020
13:00
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
67334 КК Церак 5 : КК Беко 3 33 : 52
23.02.2020
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
67335 КК Ас Баскет 4 : КК Беко 3 47 : 39
29.02.2020
13:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
67336 КК Елите Баскет : КК Церак 5 31 : 30
01.03.2020
12:30
Деспот Стефан Лазаревић ( Моме Димића 2)
67337 КК Баск : КК Скај Баскет 61 : 22
01.03.2020
18:20
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
67338 КК Динамик БГ : КК Младеновац 56 : 24
01.03.2020
15:45
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
67339 КК Младеновац : КК Ас Баскет 4 47 : 40
07.03.2020
12:00
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)
67340 КК Скај Баскет : КК Динамик БГ 41 : 45
08.03.2020
13:00
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
67341 КК Церак 5 : КК Баск 46 : 52
11.03.2020
20:40
Јосиф Панчић ( Пожешка 52)
67342 КК Беко 3 : КК Елите Баскет 27 : 38
08.03.2020
10:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
67343 КК Ас Баскет 4 : КК Елите Баскет
01.01.2020
67344 КК Баск : КК Беко 3 60 : 41
14.03.2020
12:50
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
67345 КК Динамик БГ : КК Церак 5 47 : 41
15.03.2020
14:45
Дyнамиц Арена ( Дунавска 62)
67346 КК Младеновац : КК Скај Баскет 51 : 37
15.03.2020
12:00
Спортски центар Ми и Ми (Младеновац) ( Николе Тесле 34)