lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Еко Спорт - КК Витез
(50346) 16.11.2017
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Еко Спорт
86
КК Витез
64
(17:18, 28:21, 14:16, 27:9)
16.11.2017
18:15:00
Балон Мајдан
Немања Кривокућа, Петар Димић. Делегат: Љиљана Благојевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5