lat|eng
Насловна   >   Сениори/2.МРЛ Центар   >   КК Барајево - КК ЛА Баскет
(50442) 18.02.2018
Сениори/2.МРЛ Центар
КК Барајево
73
КК ЛА Баскет
67
(20:13, 18:15, 17:16, 18:23)
18.02.2018
13:20:00
Балон средње школе (Барајево)
Немања Кривокућа, Марија Ћирић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5