lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Беко - КК Сава
(57127) 04.12.2018
Пионири/Квалитетна лига
КК Беко
102
КК Сава
42
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
04.12.2018
21:20:00
Нова хала (Падинска Скела)
Душан Марчетић, Огњен Ћурчић. Делегат: Александар Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5