lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Црвена Звезда МТС - КК Земун
(57128) 01.12.2018
Пионири/Квалитетна лига
КК Црвена Звезда МТС
87
КК Земун
64
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.12.2018
12:00:00
Баскет Цитy
Филип Конатар, Немања Гојовић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5