lat|eng
Насловна > Резултати
ПИОНИРИ/Квалитетна лига
1.КК Црвена Звезда МТС440328:2248
2.КК Земун Фитофармација431318:2857
3.КК Визура330289:1536
4.КК Бањица Мега330279:1726
5.КК Партизан НИС330267:1886
6.КК Флеш422330:2976
7.КК Беко321214:2085
8.КК Младост404218:3154
9.КК Жарково303174:2303
10.КК Див Баскет 303188:2733
11.КК Рас303185:2903
12.КК Сава303148:3033
57103 КК Беко : КК Партизан НИС
13.11.2018
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Душан Марчетић, Петар Милановић, Делегат: Александар Кнежевић
57104 КК Црвена Звезда МТС : КК Флеш 88 : 67
09.11.2018
18:30
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Антоније Луковић, Немања Видаковић, Делегат: Ђорђе Илић
57105 КК Младост : КК Земун Фитофармација 64 : 73
10.11.2018
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Драгослав Веланац
57106 КК Рас : КК Бањица Мега
15.11.2018
21:40
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
Марко Шошкић, Александар Јовановски, Делегат: Александар Толић
57107 КК Див Баскет : КК Визура
15.11.2018
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Љубомир Марковић, Никола Младеновић, Делегат: Александар Кнежевић
57108 КК Жарково : КК Сава
14.11.2018
19:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Шошкић, Павле Шипка, Делегат: Александар Толић
57085 КК Беко : КК Жарково 76 : 65
21.10.2018
12:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Александар Савић, Павле Шипка, Делегат: Александар Тодоровић
57086 КК Црвена Звезда МТС : КК Див Баскет 87 : 54
23.10.2018
20:20
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Данило Петковић, Немања Кривокућа, Делегат: Урош Чукић
57087 КК Флеш : КК Рас 94 : 53
21.10.2018
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Немања Гојовић, Филип Конатар, Делегат: Јелена Поповић
57088 КК Партизан НИС : КК Младост 76 : 51
20.10.2018
12:30
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Љубомир Марковић, Петар Крал, Делегат: Љубомир Милетијев
57089 КК Визура : КК Сава 98 : 35
19.10.2018
20:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душан Марчетић, Огњен Ћурчић, Делегат: Драгослав Веланац
57090 КК Бањица Мега : КК Земун Фитофармација 93 : 85
20.10.2018
16:00
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Никола Чимбуровић, Петар Милановић, Делегат: Стеван Радић
57091 КК Беко : КК Црвена Звезда МТС 57 : 69
28.10.2018
12:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Александар Тодоровић
57092 КК Сава : КК Бањица Мега 48 : 115
28.10.2018
10:40
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Јован Чучуковић
57093 КК Младост : КК Визура 64 : 95
28.10.2018
13:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Небојша Перовић, Игор Хршак, Делегат: Стеван Радић
57094 КК Рас : КК Партизан НИС 78 : 100
27.10.2018
15:00
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
Никола Младеновић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Ненад Радосављевић
57095 КК Див Баскет : КК Флеш 75 : 95
28.10.2018
15:15
Борислав Пекић ( Данила Лекића Шпанца 27)
Владимир Поповић, Никола Милосављевић , Делегат: Александар Вранеш
57096 КК Жарково : КК Земун Фитофармација 63 : 70
28.10.2018
10:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Ковачевић, Петар Милановић, Делегат: Ненад Радосављевић
57097 КК Црвена Звезда МТС : КК Жарково 84 : 46
03.11.2018
12:00
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Милош З. Димитријевић, Никола Младеновић, Делегат: Александар Толић
57098 КК Флеш : КК Беко 74 : 81
04.11.2018
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Огњен Ћурчић, Марко Перовић, Делегат: Зоран Нинков
57099 КК Партизан НИС : КК Див Баскет 91 : 59
03.11.2018
10:00
Балон Корн ( Грчића Миленка 74)
Петар Крал, Антоније Луковић, Делегат: Јелена Поповић
57100 КК Визура : КК Рас 96 : 54
02.11.2018
21:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Душан Марчетић, Павле Шипка, Делегат: Небојша Лазаревић
57101 КК Бањица Мега : КК Младост 71 : 39
03.11.2018
15:30
Хала Мега Фацторy ( Браће Јерковић 119а)
Мирко Весковић, Филип Конатар, Делегат: Ђорђе Илић
57102 КК Земун Фитофармација : КК Сава 90 : 65
03.11.2018
20:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Филип Конатар, Делегат: Горан Радовановић
57103 КК Беко : КК Партизан НИС
13.11.2018
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Душан Марчетић, Петар Милановић, Делегат: Александар Кнежевић
57104 КК Црвена Звезда МТС : КК Флеш 88 : 67
09.11.2018
18:30
Баскет Цитy ( Ендија Ворхола 8)
Антоније Луковић, Немања Видаковић, Делегат: Ђорђе Илић
57105 КК Младост : КК Земун Фитофармација 64 : 73
10.11.2018
12:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Драгослав Веланац
57106 КК Рас : КК Бањица Мега
15.11.2018
21:40
Бранко Ћопић ( Партизанска 73)
Марко Шошкић, Александар Јовановски, Делегат: Александар Толић
57107 КК Див Баскет : КК Визура
15.11.2018
15:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Љубомир Марковић, Никола Младеновић, Делегат: Александар Кнежевић
57108 КК Жарково : КК Сава
14.11.2018
19:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Шошкић, Павле Шипка, Делегат: Александар Толић