lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Жарково - КК Визура
(62525) 21.09.2019
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Жарково
110
КК Визура
63
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
21.09.2019
18:00:00
Хала спортова Жарково
Огњен Ћурчић, Филип Конатар. Делегат: Милан Вукшић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5