lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Младост - КК Жарково
(62528) 22.09.2019
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Младост
81
КК Жарково
70
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.09.2019
11:00:00
Хала спортова Жарково
Синиша Прпа, Марко Шошкић. Делегат: Милан Вукшић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5