lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Торлак - КК Слодес
(62534) 22.09.2019
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Торлак
73
КК Слодес
70
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
22.09.2019
13:30:00
Хала Радивој Кораћ
Немања Влаховић, Милан Костић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5